eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

Katalog stron WWW

Newsletter

Tak, chcę otrzymywać bezpłatny newsletter.

 
Dziennik eGospodarka.pl
Analizator
Tydzień w gospodarce
txt html
 


E-booki w prezencie!
więcej informacji »
 
 


KatalogBiznesEnergiaŹródła odnawialneBiopaliwa Katalog, Biznes, Energia, Źródła odnawialne, Biopaliwa, Biznes, Energia, Źródła odnawialne, Biopaliwa
 

 

Agropellet - Producent agropelletu i pelletu drzewnego dla energetyki zawodowej i odbiorców indywidualnych. Kotły na biomasę, zbiornikói warstwowe i systemy solarne.

Agroprojekt Sp. z o.o. - Urządzenia dla przemysłu olejowego oraz instalacje do produkcji biodiesla z oleju rzepakowego.

Bio-Top - Urządzenia do produkcji biodiesla z oleju rzepakowego i/lub tłuszczu posmażalnianego. Wydajność produkcyjna od 400 litrów do 55000 litrów na dobę.


BIOGAZ ZENERIS Sp. z o.o. - Firma projektuje i buduje biogazownie produkujące energię nie tylko z roślin energetycznych, ale również z odpadów organicznych - obiekty dostosowane do potrzeb polskiego rynku.

Drewno Zamiast Benzyny - Informacje o zasilaniu silników spalinowych i innych urządzeń drewnem, a także o innych tanich paliwach alternatywnych: biodiesel, olej roślinny (rzepakowy), alkohol.

Drewnosfera Waldemar Malinowski - Drewnosfera sprzedaje drewno kominkowe, oferuje usługi inwentaryzacji zieleni oraz ścinki drzew na terenie miasta Poznań i w okolicach.

Eco-pal - Firma jest producentem brykietu kominkowego. Produkuje opał ekologiczny z trocin dębowo - bukowych.

EnBio - Firma zapewnienia kompleksowe zaopatrzenie w biopaliwa stałe: brykiety, pellety, drewno kominkowe, zrębki.

Fluid Kooperacja Sp. z o.o. - Budowa, montaż i modernizacje linii do produkcji BIOwęgla (biocarbonu) z biomasy roślinnej. Prezentacja firmy, profil działalności, opis procesu technologicznego, realizacje, multimedia, aktualności i dane kontaktowe. Sędziszów.

Gorzelnia i Wytwórnia Bioetanolu w Lenartach - Firma oferuje: alkohol etylowy surowy i gorzelniany, bioetanol, alkohol etylowy odwodniony, alkohol etylowy odwodniony skażony, alkohol etylowy odwodniony bezfuzlowy. Dodatkowo skup surowców do przerobu: żyta, kukurydzy, melasy, alkoholu etylowego surowego - gorzelnianego

Grill-Impex - Producent oferuje m.in. ekologiczne brykiety drzewne i pellety - wysokowydajne ekologiczne paliwo z biomasy.

Imix - serwis poświęcony biopaliwom w tym: historia, sposób wytwarzania, ocena parametrów eksploatacyjnych, wpływ na środowisko, surowce, koszty produkcji.

Krajowa Rada Gorzelnictwa i Produkcji Biopaliw - Krajowa Rada Gorzelnictwa i Produkcji Biopaliw reprezentuje interesy producentów róznego rodzaju alkoholu.

 
 
1
 
 

 
 

Twoje narzędzia

Zakupy i usługi

Urzędy skarbowe

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć urząd skarbowy lub izbę skarbową.

 
 

Adresy ZUS

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

 
 

Urzędy pracy

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć urząd pracy.

 
 

Oferty pracy

Podaj szczegóły pracy jakiej szukasz (zawód, miasto, stanowisko, itp.) lub wybierz branżę.

 
 

Wiadomości

O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.